Wróć do storny głównej

REFERENCJE

Damian Dąbrowski
Damian DąbrowskiPiłkarz, Reprezentant Polski U21
Chciałbym polecić Rafała jako rzetelnego i profesjonalnego dietetyka i trenera. Zawsze mogę na niego liczyć, co w mojej profesji jest niezbędne.
Jacek Kiełb
Jacek KiełbPiłkarz, Reprezentant Polski
Moim celem była poprawa zdolności motorycznych oraz uniknięcie nawracających kontuzji. Dzięki wszechstronnej współpracy z Rafałem mogę więcej! Jestem sprawniejszy i dzięki temu skuteczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.
Przemysław Trytko
Przemysław TrytkoPiłkarz
Rafał to profesjonalista, którego mogę polecić w 100%!
Konrad Gołoś
Konrad GołośPiłkarz, Reprezentant Polski
Rafał jest wysokiej klasy specjalista z długoletnim stażem, posiadającym gruntowna wiedzę z zakresu metodyki treningowej, dietetyki oraz suplementacji w sporcie. Podchodzi do swojej pracy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Doskonale motywuje ale też przede wszystkim zaraża swoją pasją i optymizmem.
Piotr Stawarczyk
Piotr StawarczykPiłkarz
Rafał to doświadczony trener i świetny gość. Współpraca z nim to czysta przyjemność i na pewno każdemu moge go polecić
Grzegorz Goncerz
Grzegorz GoncerzPiłkarz
Solidna wiedza oraz silna motywacja pozwoliły mi bardzo szybko wyjść na wyższy poziom. Dzięki Rafał!
Mateusz Kuchta
Mateusz KuchtaPiłkarz
Współpracowałem z wieloma specjalistami oraz obserwowałem ich prace. Śmiało mogę polecić Rafała Barana jako jednego z najlepszych
Józef Krzyworzeka
Józef KrzyworzekaStarosta Krakowski
Polecam pana Rafała jako kompetentnego fachowca, z rzetelnym i wnikliwym podejściem do każdego klienta. Nasza współpraca trwa już 2 rok i zawsze mogłem liczyć na jego pomoc, za co jestem mu niezmiernie wdzięczny.
Piotr Kuśnierz
Piotr Kuśnierzlek. dent. - Właściciel Kliniki Dental4You
Jako lekarz szczególnie dostrzegam obszerna wiedzę Rafała z zakresu fizjologii człowieka oraz doświadczenie dotyczące pracy ze sportowcami na najwyższym poziomie. Polecam Rafała jako kompetentnego fachowca.
Igor Sapała
Igor SapałaPiłkarz
Pragnę polecić Rafała jako kompetentnego, wykształconego i doświadczonego specjalistę. Posiada wiedzę i umiejętności w pracy ze sportowcami na najwyższym poziomie.
Michał Czekaj
Michał CzekajPiłkarz
Rafał jest właściwym człowiekiem dla ludzi pragnących osiągnąć konkretne rezultaty. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Dzieki Rafal!
Mateusz Pietrzak
Mateusz PietrzakWłaściciel PePsport- Finalista mistrzostw Polski w kulturystyce
Współpracuje z Rafałem od kilkunastu lat. Pasjonat sportów siłowych z wielkim doświadczeniem i sukcesami. Jest on autorytetem w branży dietetycznej, treningowej i suplementacyjnej. Od zawsze interesuje się nowinkami i wie o wszystkich niuansach pierwszy. Osiąga sukcesy we współpracy z podopiecznymi. Cenie sobie jego zdanie i nasze długie wnoszące wiele w moje poczynania dyskusje. Rzeczowy, skrupulatny, szczery człowiek. Nawet jak prawda nie jest przyjemna, mogłem zawsze liczyć na konstruktywną krytykę. Prywatnie jest dobrym kolegą, niesamowicie sympatycznym człowiekiem budzącym zaufanie i zawsze można liczyć na jego wsparcie! Dziękuję!
Aleksandra Krzyworzeka
Aleksandra KrzyworzekaMistrzyni Świata, Mistrzyni Polski, Zdobywczyni Pucharu Polski
Rafała poznałam w najważniejszym dla mnie okresie – szykowałam się do Mistrzostw Polski po dłuższej przerwie i chciałam je bardzo wygrać. Na początku nasza współpraca miała polegać jedynie na konsultacjach dietetycznych, jednakże później, widząc jego podejście i niewiarygodną wiedzę i zaangażowanie, zdecydowałam się powierzyć w jego ręce całość moich przygotowań. Postawiłam wszystko na jedną kartę i nie żałuję, bo efekty przerosły najśmielsze moje oczekiwania! Nigdy w życiu nie spotkałam takiej osoby jak on, choć przeszłam już „przez ręce” wielu czołowych trenerów i dietetyków. Jego podejście i metody łączą w sobie wnikliwą obserwacje każdej zmiany dietetycznej, treningowej czy suplementacyjnej, logikę posunięć, niebywałą wiedzę i doświadczenie z nowatorskimi i nieszablonowymi metodami. Szliśmy razem do zwycięstwa krok po kroku. Wspomnę jeszcze tylko o tym, że Rafał jest niezwykle charyzmatyczną i silną osobowością. Sprawił, że uwierzyłam w siebie, dodawał mi sił do walki i motywował. Wspierał mnie i w każdej chwili mogłam na niego liczyć! Jeżeli jesteś, drogi Gościu, na tej stronie, to trafiłeś już w najlepsze trenerskie ręce. Nie musisz szukać dalej
Alan Uryga
Alan UrygaPiłkarz
Dobór odpowiednich, zaawansowanych metod treningowych do specyficznych potrzeb sportowca wyczynowego, oraz jego podejście, wiedza oraz zaangażowanie, świadczą o jego profesjonalizmie. Współpraca z Rafałem to gwarancja sukcesu – Polecam w 100%
Wróć do storny głównej